Klubska razstava za hovawarte

~

v okviru CACIB Ljubljane, 18.1.2015 ob 15:30

Sodnik: Tapio Eerola (FIN)

 

GALERIJA

 

Za nami je uspešno izpeljana naša 1. Klubska razstava, organizirana pod okriljem KZS-FCI, kjer je bil naš klub v vlogi soorganizatorja. Kinološki javnosti smo pokazali, kako prijazni in lepi so naši hovawarti ter naši člani spretni razstavljavci!

Ob tej priložnosti se člani upravnega odbora iskreno zahvaljujemo:

- da ste se, spoštovani članice in člani odzvali v tako velikem številu in prišli predstavit svoje hovawarte ali nas samo vzpodbujat! Brez vas razstava zagotovo ne bi bila tako odmevna in uspešna;

- da ste se potrudili vzreditelji in nam ob koncu predstavili kar 4 vzrejne skupine;

 

- da nam je prejšnje in sedanje vodstvo KZS to omogočilo in seveda pisarni KZS za odlično sodelovanje;

- vsem, ki ste prispevali pecivo in pijačo za našo pogostitev;

- Bojani Razpotnik, ki se je potrudila in nas presenetila s HOVAWART torto;

- Tei Pavišič za odlične fotografije in njihovo skrbno urejanje v Galerijo

- in vsem ostalim, ki ste nam kakorkoli priskočili na pomoč, da smo vse lahko izpeljali, kot smo si zamislili.

 

Ob koncu le še iskrene čestitke vsem sodelujočim ter seveda vsem prvo uvrščenim v posameznih razredih, Mladinskim in Klubskim prvakom ter najlepšima na naši 1.klubski razstavi!

SAMCI

 

Razred: NAJMLAJŠI

Blue Pinus Alpinia, SLR Hw 000308, 7.7.2014

O: Roy vom Wiener Stadtrand

M: Brinja von der Waldlichtung                                                                        Zelo perspektiven 1, Najlepši najmlajši samec

V: Vesna Zaplotnik

L: Alenka Ravnik

 

Bassi Pinus Alpinia, SLR Hw 000310, 7.7.2014

O: Roy vom Wiener Stadtrand

M: Brinja von der Waldlichtung                                                                        Zelo perspektiven 2

V: Vesna Zaplotnik

L: Minko Križnar

 

Banfi Pinus Alpinia, SLR Hw 000309, 7.7.2014

O: Roy vom Wiener Stadtrand

M: Brinja von der Waldlichtung                                                                         /

V: Vesna Zaplotnik

L: Vesna Zaplotnik

 

Razred: MLADI

Alf iz mesta vrtnic, SLR HW 000302, 4.3.2014

O: De Cochise vom Tullnerbach

M: Elisha Časova                                                                                             Odlično 1, PRM, Mladinski Klubski prvak

V: Tina Gabrijelčič

L: Samo Milanič

 

Aro iz mesta vrtnic, SLR HW 000300, 4.3.2014

O: De Cochise vom Tullnerbach

M: Elisha Časova                                                                                             Prav dobro 3

V: Tina Gabrijelčič

L: Mirjam Klančar

 

Astor iz mesta vrtnic, SLR HW 000299, 4.3.2014

O: De Cochise vom Tullnerbach

M: Elisha Časova                                                                                             Prav dobro 2

V: Tina Gabrijelčič

L: Viljem Ivačič

 

Razred: VMESNI

Falk Hovi-raj, SLR HW 000275, 9.3.2013

O: Ole vom Scharmutzeleck

M: Engie Hovi-raj                                                                                             Odlično 2, res. CAC

V: Suzana in Andrej Puc

L: Franci Kavčič

 

Hero Časova, SLR Hw 000283, 18.4.2013

O: Akimo vom Trakehnergestuet

M: Dina Časova                                                                                               Prav dobro 3

V: Tanja in Danilo Čas

L: Damjan Miklič

 

Fons-Svarun Hovi-raj, SLR HW 000274, 9.3.2013

O: Ole vom Scharmutzeleck

M: Engie Hovi-raj                                                                                             Odlično 1, CAC

V: Suzana in Andrej Puc

L: Tomaž Jevšek

 

Razred: ZRELI

Kan pod Poncami, SLR Hw 000189, 12.5.2009

O: Kalisto vom Gablitztal

M: Ajra Lobivia                                                                                                 Odlično 2, res. CAC

V: Branka in Milan Ropret

L: Darko Vide

 

Carro grofje Celjski, SLR Hw 000265, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg

M: Pusztai Pandur Caramba                                                                            Prav dobro 3

V: Dušan in Dušica Bučer

L: Jelka Urh

 

Ajk Skryty Prizrak, SRL Hw 000297, 29.11.2012

O: Achilles Hovi Dream

M: Ciri Mista Jaswin                                                                                         Prav dobro

V: Radoslav Matej

L: Tadeja Slavic

 

Idalgo vom Julienhof, VDH HO 36164-12, 16.10.2012

O: Chico vom Schondratal

M: Estrelle vom Pfarrhof                                                                                  Prav dobro

V: Michael Kunze

L: Anna Chupina

 

Dorro Aldeon, SLR Hw 000236, 18.4.2011

O: Ivanhoe vom Garten der Freiheit

M: Bleys Folcrum                                                                                              Odlično 1, CAC

V: Pavel Kuska

L: Tomaž Lendero

 

Clark grofje Celjski, SLR Hw 000266, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg

M: Pusztai Pandur Caramba                                                                            Prav dobro 4

V: Dušan in Dušica Bučer

L: Zdravko Jovič

 

Caldo grofje Celjski, SLR Hw 000266, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg

M: Pusztai Pandur Caramba                                                                             /

V: Dušan in Dušica Bučer

L: Bojan Lavrenčič

 

Bellfast grofje Celjski, SLR Hw 000243, 4.2.2012

O: Dex vom Schondratal

M: Pusztai Pandur Caramba                                                                            Prav dobro

V: Dušan in Dušica Bučer

L: Lana Milinkovič

 

Blisk grofje Celjski, SLR Hw 000240, 4.2.2012

O: Dex vom Schondratal

M: Pusztai Pandur Caramba

V: Dušan in Dušica Bučer                                                                                 Dobro

L: Vodopivec Vesna

 

Lar Časova, SLR Hw 000171, 29.5.2008

O: Amun v.d. Pyramidenhovis

M: Tara Časova                                                                                               Prav dobro

V: Tanja in Danilo Čas &

L: Ceglar Miran

 

Razred: DELOVNI

Pusztai Pandur Füge, MET HOV 2046/09, 8.6.2009

O: Pusztai Pandur Valdo

M: Pusztai Pandur Amidala                                                                              Odlično 1, CAC

V: Palne Toth Erika

L: Ferkas Andrea

 

Viper von der Hausbergkante, OHZB-HO 2270, 24.12.2009

O: Colja vom Gommersberg

M: Numi von der Hausbergkante                                                                     Odlično 2, res.CAC

V: Georgina Pratt

L: Martin Christian Weinzettl

 

Razred: VETERANI

Berlingo Milas Moravia, SLR Hw 000133, 15.2.2006

O: Bellfast von der Haselhoehe

M: Cosmah vom Balmfluhkopfliblick                                                                  /

V: Zuzana Šterbova

L: Miroslava Belič

 

Razred: PRVAKI

Et Hovi-raj, SLR HW 000209, 8.5.2010

O: Bolek vom Kahltal,

M: Ajka Hovi Raj                                                                                              Odlično 1, CAC, Klubski prvak, BOB

V: Suzana in Andrej Puc

L: Vesna Krajnc 

 

Ch.Slo. Eddi-Thor Hovi-raj, SLR HW 000205, 8.5.2010

O: Bolek vom Kahltal,

M: Ajka Hovi Raj                                                                                               Odlično 2, res.CAC                   

V: Suzana in Andrej Puc

L: Matjaž Koželj

 

Aaron vom Barogian Land, ÖHZB HO 2431, 12.6.2010

O: Berlingo Milas Moravia

M: Nessa                                                                                                         Odlično 3

V: Bojana in Igor Razpotnik

L: Bojana Razpotnik in Silvia Sagmeister

 

SAMICE

 

Razred: NAJMLAJŠI

Bijou Pinus Alpinia, SLR Hw 000311, 7.7.2014

O: Roy vom Wiener Stadtrand

M: Brinja von der Waldlichtung                                                                        Zelo perspektivno 1, Najlepša najmlajša samica

V: Vesna Zaplotnik                                                                                             

L: Luka Kobale

 

Razred: MLADI

Plattensee-Wart Aphrodite, MET HOV 2368/14, 6.4.2014

O: Eddi Hovi-raj

M: Anonymus Notus Gina                                                                                 Odlično 1, PRM, Mladinska Klubska prvakinja

V: Kovacs Tamas

L: Kovacs Tamas

 

Astra iz mesta vrtnic, SLR Hw 000305, 4.3.2014

O: De'Cochise vom Tullnerbach

M: Elisha Časova                                                                                             Prav dobro 3

V: Tina Gabrijelčič

L: Tina Gabrijelčič

 

Alea iz mesta vrtnic, SLR Hw 000306, 4.3.2014

O: De'Cochise vom Tullnerbach

M: Elisha Časova                                                                                             Odlično 2

V: Tina Gabrijelčič

L: Goran Slavec

 

Razred: VMESNI

Jagoda Časova SLR HW 000296, 4.5.2013

O: Ben vom Rohrtal

M: Gaya Časova                                                                                              Prav dobro 3                               

V: Andreja Belavič Benedik

L: Ferdinand Sajevic

 

Fianna Hovi-raj, SLR Hw 000280, 9.3.2013

O: Ole vom Scharmuetzeleck

M: Engie Hovi-raj                                                                                             Odlično 1, CAC, Klubska prvakinja, BOS

V: Suzana Puc

L: Irena Ažman

 

Pusztai Pandur Lotusz, MET HOV 2311/13, 25.5.2013

O: Costa von der Haselrieder Wald

M: Pusztai Pandur Datolya                                                                              Odlično 2, res. CAC

V: Palne Toth Erika

L: Palne Toth Erika

 

Razred: ZRELI

Cheyenne grofje Celjski SLR Hw 000273, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg,

M: Pustzai Pandur Caramba                                                                            Prav dobro                                         

V: Dušica in Dušan Bučer

L: Dušica in Dušan Bučer

 

Elli Hovi-Raj SLR HW 000211, 8.5.2010

O: Bolek vom Kahltal,

M: Ajka Hovi Raj                                                                                               Odlično 1, CAC               

V: Suzana in Andrej Puc

L: Eva Oven

 

Amy vom Barogian Land, SLR Hw 000224, 12.6.2010

O: Berlingo Milas Moravia

M: Nessa                                                                                                         Prav dobro

V: Bojana in Igor Razpotnik

L: Janko Pirkovič

 

Cuba grofje Celjski SLR Hw 000271, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg,

M: Pustzai Pandur Caramba                                                                            Odlično 4                                 

V: Dušica in Dušan Bučer

L: Matjaž Naglič

 

Cora grofje Celjski SLR Hw 000270, 2.12.2012

O: Ecco vom Tyrolsberg,

M: Pustzai Pandur Caramba                                                                            Prav dobro                                   

V: Dušica in Dušan Bučer

L: Robert Kresevič

 

Brava grofje Celjski, SLR Hw 000246, 4.2.2012

O: Dex vom Schondratal

M: Pusztai Pandur Caramba                                                                            Odlično 3

V: Dušan in Dušica Bučer

L: Matic Zagoričnik

 

Puszati Pandur Isler, MET HOV. 2248/12, 26.2.2012

O: Pusztai Pandur Valdo

M: Pusztai Pandur Datolya                                                                              Odlično 2, res.CAC

V: Palne Toth Erika

L: Zsuzsanna Ladanyi

 

Gaya Časova, SLR Hw 000217, 12.5.2010

O: Berro vom Tullnerbach

M: Isa Časova                                                                                                  /

V: Tanja in Danilo Čas

L: Andreja Belavić Benedik

 

Lota, SLR Hw 000198, 21.5.2009

O: Berlingo Milas Moravia

M: Ira Časova                                                                                                  Dobro

V: Vida Dornik

L: Tanja Džuban

 

Razred: PRVAKI

Anonymus Notus Gina, MET HOV 2212/11, 12.5.2011

O: Pusztai Pandur Treff

M: Anonymus Cedrus                                                                                       Odlično 1, CAC

V: Meszaros Gabor

L: Kovacs Tamas

 

Razred: VETERANI

Alessa vom Trakehnergestuet, SLR Hw 000148, 11.6.2006

O: Bellfast von der Haselhoehe

M: Europa vom Garten der Freiheit                                                                  Prav dobro 2

V: Monika Kushey

L: Tanja Bele Pavišič

 

Isa Časova, SLR HW 000102, 19.6.2004

O: Archibald vom Schirninghof

M: Kimberly                                                                                                      Odlično 1, CAC, Veteranska Klubska prvakinja  

V: Tanja in Danilo Čas

L: Tanja Čas

 

 

 

VZREJNE SKUPINE:

 

1. mesto: Hovi-raj – blond vzrejna skupina

2. mesto: grofje Celjski – črna z ožigi vzrejna skupina

3. mesto: iz mesta vrtnic –  barvno mešana vzrejna skupina

4. mesto: grofje Celjski - črna vzrejna skupina

"Enkrat hovawart,                                  vedno hovawart."

© 2014 - 2020 Hovawart Klub Slovenije - HwKS | Vse pravice pridržane