Rally Obedience - Rezultati tekem v letu 2016

 

 

RO DRŽAVNE TEKME

 

2. državna tekma - 17.04.2016 – KD PLUTON; sodnik: Rado Lukanc

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 2. mesto

 

 

4. državna tekma - 22.5.2016 – KD TABOR; sodnik: Rado Lukanc

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 2. mesto

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

 

Rally Obedience - Rezultati tekem v letu 2014

 

za fotografije se zahvaljujemo Tei Vardjan Rožič

RO DRŽAVNE TEKME

 

1. državna tekma - 06.04.2014 – KD BARJE (CAC Barje); sodnik: Miran Marš

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 9. mesto

 

 

2. državna tekma - 13.04.2014 – KD PLUTON; sodnik: Rado Lukanc

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 9. mesto

 

 

3. državna tekma - 11.05.2014 – KD GROSUPLJE; sodnik: Sašo Cvek

Tekmovalka: Blondy-Kim Hovi-raj z vodnico Teo Vardjan Rožič

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 7.mesto

 

 

4. državna tekma - 25.05.2014 – KD LJUBLJANA; sodnik: Ana Dragičević

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 6.mesto

 

Tekmovalka: Blondy-Kim Hovi-raj z vodnico Teo Vardjan Rožič

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 9.mesto

 

 

5. državna tekma - 08.06.2014 – KD KAMNIK; sodnika: Marjan Polajnar / Sašo Cvek

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO I

Uvrstitev: 12.mesto

 

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja RO III

Uvrstitev: 6. mesto

 

Tekmovalka: Blondy-Kim Hovi-raj z vodnico Teo Vardjan Rožič

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 2. mesto

 

 

6. državna tekma - 07.09.2014 – KD DUPLICA; sodnik: Miran Marš, Ana Dragičević

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO I

Uvrstitev: 21.mesto

 

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 9.mesto

 

Tekmovalka: Blondy-Kim Hovi-raj z vodnico Teo Vardjan Rožič

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 8. mesto

 

 

8. državna tekma - 12.10.2014 – ŠKD KRIM; sodnik: Sašo Cvek / Marjan Polajnar

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO I

Uvrstitev: 8.mesto

 

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 9.mesto

 

 

9. državna tekma - 09.11.2014 – ŠKD RIVIERA/VRTOJBA (finalna tekma); sodnik: Sašo Cvek / Miran Marš

Tekmovalec: Dorro Aldeon z vodnikom Tomažem Lendero

Stopnja: RO I

Uvrstitev: 12.mesto

 

Tekmovalka: Elli Hovi-raj z vodnico Evo Oven

Stopnja: RO II

Uvrstitev: 3.mesto

 

Tekmovalka: Elisha Časova z vodnico Tino Gabrijelčič

Stopnja: RO III

Uvrstitev: 8. mesto

 

Blondy-Kim in Tea
Blondy-Kim in Tea
press to zoom
Blondy-Kim in Tea
Blondy-Kim in Tea
press to zoom
Blondy-Kim in Tea
Blondy-Kim in Tea
press to zoom
Blondy-Kim in Tea
Blondy-Kim in Tea
press to zoom
Dorro in Tomaž
Dorro in Tomaž
press to zoom
Dorro in Tomaž
Dorro in Tomaž
press to zoom
Dorro in Tomaž
Dorro in Tomaž
press to zoom
Dorro in Tomaž
Dorro in Tomaž
press to zoom
Elisha in Tina
Elisha in Tina
press to zoom
Elisha in Tina
Elisha in Tina
press to zoom
Elisha in Tina
Elisha in Tina
press to zoom
Elisha in Tina
Elisha in Tina
press to zoom
Elli in Eva
Elli in Eva
press to zoom
Elli in Eva
Elli in Eva
press to zoom
Elli in Eva
Elli in Eva
press to zoom
Elli in Eva
Elli in Eva
press to zoom
Falk in Franci
Falk in Franci
press to zoom
Falk in Franci
Falk in Franci
press to zoom
Falk in Franci
Falk in Franci
press to zoom
Falk in Franci
Falk in Franci
press to zoom